Одберете го вашето омилено парче и искористете го попустот до 60% во ORIGINAL MARINES

Во продавниците на ORIGINAL MARINES сега имате можност да го искористите попустот до 60 отсто.

Прво, се „залепивме“ на излогот, па потоа влеговме внатре, на наше задоволство – цените се фантастични!

Во ORIGINAL MARINES ќе направите супер шопинг за вашите деца зашто таму ќе си ги одберете омилените парчиња по најповолни цени.

Не заборавајте, имагинацијата на децата секогаш ги води во потрага по неверојатни авантури. Но само со Original Marines нивниот изглед е најблиску до нивната имагинација. 

 

Посетете ги Original Marines во Скопје Сити Мол (на втори кат) или во Капитол Мол (трети кат, во состав на продавницата „Крш“).

За да останете безбедни може да купувате и онлајн преку Фејсбук страницата на ORIGINAL MARINES  или преку
онлајн страната www.krs.mk

x

Check Also

& Other Stories нуди супер модни комбинации по достапни цени за лето 2021

Ако барате модно парче за вториот дел на жешкото лето, & Other Stories ...