Одберете „С“ обетка

Шик, трендовски, панк и гламур се само дел од епитетите кои ги добива оваа обетка. Светот едноставно полуде по „С“ обетката која досега доживеа многу промени. Метална или од чисто злато, украсена со дијаманти и драгоцени камења „С“ обетката го зароби буквално секој моден манијак, го спои сите стилови во еден и различните вкусови за прв пат во модната историја и се поклонија на оваа обетка.

03
Обетка која го „разигра“ строгиот класичен стил, а на урбаниот му подари доза на мистичност.

09

Целиот моден свет се поклони пред „С“ обетката.

02
01
06
05
М.Р.

x

Check Also

Скопје Сити Мол стартува со Black Friday Week

Black Friday во Skopje City Mall не е само еден ден. Ниту ...