Огромното афро на Опра

На насловната страница на септемвриското издание на списанието О, Опра Винфри доминира со специфичната фризура.

oprah-magazine

„Ај сега да зборуваме за коса“, им се пофали Опра на своите обожаватели.

Раскошната фризура ја надополни со интересен избор на гардероба – портокалов фустан и впечатлив златен накит.

 

x

Check Also

Лана Дел Реј на насловната на Максим: Со потемна коса ме сфаќаат посериозно

Лана Дел Реј позира во долна облека за декемвриското/јануарското 2014/2015 издание на ...