Оливија Палермо позира за новата кампања на MAX&Co

Ѕвездата од социјалните медиуми Оливија Палермо повторно е ангажирана од MAX&Co за промоција на пролетната колекција.

Нудејќи ни преглед на тоа што ќе се носи следната пролет, миланската модна куќа става акцент на костумите со риги и металик сребрените чанти. Чантите насловени „два во еден“ се дизајнирани за да може да се носат на два различни начини.

Погледнете што ни нуди MAX&Co за пролет 2017.

oli-10

oli5

oli-2

oli7

x

Check Also

Погледнете кој е омилениот тренд за оваа пролет!

Кога ќе ве прашаат дали го знаете омилениот тренд меѓу жените за ...