Омилените чизми на Меган Маркл, достапни во продажба со 70 отсто попуст

Се што ќе облече Меган Маркл, а моделот е достапен во продажба, за брзо време се распродава.

Чизмите кои ги носеше Меган Маркл на тридневната посета на Мароко се достапни во продажба и тоа со 70 отсто намалување.

Чизмите се од марката Stuart Weitzman, и може да се нарачаат на официјалната шопинг страница на брендот (ТУКА), а чинат помалку од 200 долари.

Маркл ги носеше овие чизми во комбинација со темни фармерки, блуза со риги и зелена јакничка.

x

Check Also

Секси фармерките на Кјара Ферањи го „урнаа“ Инстаграм

Кјара Ферањи, неприкосновена кралица на социјалните мрежи, овојпат да го привлече вниманието ...