Original Marines ќе ги дотера вашите дечиња за Нова година и Божиќ

Дотерајте си ги дечињата за празничната сезона во препознатлив италијански стил.  Модната марка Original Marines мисли на вас, на удобноста, елеганцијата и, секако, на квалитетот.

Пред нас е празничната сезона, а вие, можеби, се уште се мислите како да си ги почестите најдрагите – дечињата. Се разбира, со едно добро модно парче! Кое со мерак ќе си го изнаносат и после празниците.

Да ве потсетиме, во брендираната продавница на Original Marines (лоцирана во Скопје Сити Мол) и во Капитол Мол (на 3.ти кат, во составот на продавницата „Крш“) во тек се и попусти од 30 отсто на актуелната колекција за есен/зима 19/20. Ајде, на паметен и многу шик шопинг.

x

Check Also

Извојувајте ја главната „Шопинг победа“ преку плаќање со HalkPay на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје со секој проект покажува дека е банка на луѓето. Од ...