Original Marines: 8 слатки фустанчиња за модерни девојчиња

Да ви го заштедиме времето кое би го минале во талкање по продавниците низ градот, одбравме за вашите модерни девојченца 8 најслатки фустанчиња.

На свечените пригоди, особено на родендените, најмногу се радуваат нашите деца. И секако, во тие посебни пригоди секое девојче сака да изгледа како хероина или принцеза извлечена од бајките, дотерана и убава, весела и горда на новото фустанче што го носи.

Погледнете ги само овие фустанчиња од италијанската модна марка Original Marines и одберете го вашиот фаворит:

Фустан -кошула со крагњички и струкирана со сатенска лента

Фустан -кошула со крагњички и струкирано со сатенска лента

Свечено бело фустанче со виножито принт

Свечено бело фустанче со цветен принт и тантела

Елегантно фустанче во бела боја

Елегантно фустанче во бела боја

..И во розова боја

…И во розова боја со светкави детаљи

Тренди модел со

Тренди модел со полка точки

Ригите се хит оваа сезона!

Ригите се хит оваа сезона!

Слатко беби розово кошула- фустанче

Слатко беби розово кошула- фустанче со карнерчиња

Весело фустанче со цветен принт

Весело фустанче со цветен принт

 

Побарајте ги преслатките фустанчиња во продавницата Original Marines во Скопје Сити мол. 

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...