Original Marines со есенска колекција и преслатки модели

Есента е на прагот, па време е да размислуваме за подновување на гардеробата на нашите дечиња.

И додека полиците на продавниците полека се полнат со есенски модни парчиња, погледот ни застана на излогот на нашата омилена продавница – Original Marines.

Па ако сте и вие во потрага по уникатен аутфит за есенска прошетка, упатете се право во Original Marines.

Популарната италијанска модна марка се грижи и за одржливата мода: новите модни парчиња се дизајнирани од органски,природен памук кој воедно е многу пријатен за носење.

Посетете ги Original Marines во Скопје Сити Мол (на втори кат) или во Капитол Мол (трети кат, во состав на продавницата „Крш“).

Или купувајте онлајн на www.krs.mk.

x

Check Also

Ученици од Центар ќе бидат стипендисти на актерската школа на Весна Петрушевска

Со задоволство ја информираме јавноста дека од денеска започнува учебната година по ...