Наике

Орнела Мути гола на Инстаграм, пикантни фотографии заедно со ќерка и

Орнела Мути се разголе на Инстаграм, на пикантните фотографии е и ќерка и Наике. Глумицата го покажа своето голо тело на 63 годишна возраст, но оваа идеја не им се допадна на сите фанови.

Орнела Мути (63) на Инстаграм, од хотелот во Москва

Италијанската славна глумица Орнела Мути објави „жешки“ фотографии на Инстаграм, позирајќи сама и во друштво на ќеркаси, 43годишната Наике Ривели, глумица, пејачка и модел, инаку позната по разголувањето на социјалните мрежи. Наике во изминатите месеци веќе доби критики на Инстаграм дека некогаш претерува што разголена сака да го привлече вниманието, а овојпат поддршка и даде мајка и, Орнела. Инаку двете, познати се по тоа што објавуваат фотографии без „филтер“ и фотошоп.

Орнела и Наике често се фотографираат заедно за Инстаграм, на фотографијата лево Орнела позира во танга

Мајката и ќерката ги постирале фотографиите од Москва, кадешто престојуваат. Голите слики на Мути, донесоа и критики, додека мнозина фанови упатија пофалби за изгледот и храброста на 63годишната глумица, забележувајќи дека има тело како дваесетгодишна девојка.

Орнела и Наике од хотелот во Москва

Орнела за својот 60-ти роденден, постираше жешки фотографии покажувајќи дека се држи во форма.

Орнела Мути на инстаграм, за својот 60-ти роденден, март 2015

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...