Останете активни со новата колекција на GUESS

Кампањата е снимена во Калифорнија, а убавата Џен (со совршено обликувано тело) позира во друштво на машкиот модел Ник паладино, пред фотообјективот на Џош Риан.

Фотосесијата е поддржана и со видео во кое се претставени клучните спортски модни парчиња од колекцијата.

x

Check Also

Релаксирајте се со новите модни парчиња од & Other Stories, совршени за домашна атмосфера

Одвојте малку време за да се опуштите со новите модни парчиња од & ...