& Other Stories има супер палта за есенската сезона

Ги погледнавте новите палта од & Other Stories? Вреди да ги видите. 
Со сезоната на студени дени & Other Stories ни носи интересни модни избори на палта. Модната марка се фокусира на 
„statement“ стиловите.
Од мантили до волнени капути – овие модни парчиња ќе ве стоплат во текот на студените денови. Палетата на бои дава предност на зелента нијанса, небесно сината и светло-кафената.

Повелете инспирација во продолжение.

x

Check Also

Ова се новите летни „кежуал“ изгледи од Zara

Лулу Тенеј позира во новиот едиторијал на Zara за лето 2020.Шпанската модна ...