& Other Stories нуди супер модни комбинации по достапни цени за лето 2021

Ако барате модно парче за вториот дел на жешкото лето, & Other Stories нуди супер модни комбинации по достапни цени со новата линија дизајнирана за топлите денови.

Од дводелни комбинации до еспадрили и сандали, овие модни парчиња ќе ви внесат свежина во летниот изглед.

Палетата на бои вклучува лилакова – пурпурна, сончево жолта и пастелно розови нијасни.

Нам многу ни се допаѓа миди-фустанчето во сина нијанса – фаворит за лето 2021.

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...