Откријте ги новите летни модни изгледи од & Other Stories

Модната марка & Other Stories продолжува да ја надополнува летната колекција. 
Новите модни парчиња дизајнирани за лето се во знакот на лежерноста. Светлите бои и неонските нијанси го имаат главниот збор, а за вечерни излегувања тука се класичните „мали, црни фустани“. 
Во продолжение, погледнете ги новите модни парчиња од & Other Stories.

x

Check Also

90 години стара традиција на изработување бисерен накит се негува во семејството Талеви

„Бисерите се секогаш соодветни“, кажа некогаш Џеки Кенеди додека нејзиниот врат го ...