Ова се новите летни „кежуал“ изгледи од Zara

Шпанската модна марка 

Од палетата на бои доминира сината нијанса, од темносина до небесно сина, која одлично се носи во комбинација со модни парчиња во бела боја.

x

Check Also

& Other Stories ја претстави колекцијата за меѓу сезоните

Преземете го стилот инспириран од Лос Анџелес со дизајни од креаторите на ...