Овие алки од Mango ќе ја освежат секоја модна комбинација

Најлесен начин да освежите едноставна модна комбинација и да ја направите впечатлива се модните додатоци.

Овојпат, погледот го насочуваме кон алките од Манго, поточно се одлучуваме за цел сел алки (четири алки) во тркалезна и правоаголна форма, а дизајнирани од смола.

Ги носиме со лесно пролетно/летно фустанче исто како и со маичка и фармерки.

Достапни се во продажба во Манго, како и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА.

x

Check Also

Отворање на нови продавници Parfois во Тетово и Битола

Вашиот омилен протугалски бренд за асесоари Parfois – поблиску до вас! Сега, со ...