Овој викенд голема забава во Skopje City Mall кој слави 7-ми роденден!

Време е за голема забава, мнооогу награди и шопинг лудило во Skopje City Mall за 7-миот роденден!

По повод 7-от роденден, Од Скопје Сити мол  обезбедија богата роденденска програма за сите посетители на Skopje City Mall, каде ќе имаат возбудливо шопинг искуство од 4-ти до 6-ти октомври со големи попусти.

Забавата почнува в петок, а во „собата за гости“ ќе се забавувате со Тино и Атанас од 13:30 до 18:30 часот.

x

Check Also

Кендал Џенер е ѕвезда на новата кампања на Liu Jo

За колекцијата пролет/лето 2020 на италијанската популарна модна марка Liu Jo, главна ѕвезда ...