Памела Андерсон е неверојатно секси на 51-годишна возраст (ФОТОСЕСИЈА)

На својата 51-годишна возраст, глумицата Памела Андерсон изгледа неверојатно секси!

Глумицата Памела Андерсон  позира за насловната страница и едиторијалот на списанието Intimately Magazine. Пред објективот на Кармело Редондо, русокосата секс-бомба носи различни креации со трендовски полка точки, враќајќи не во 80-те години.

Фотографиите се направени во црно-бела техника,  на некои од нив Андерсон позира и во костими за капење покажувајќи ја одличната форма на телото.

Погледнете ја фотосесијата.

x

Check Also

Шоуто на Викторија сикрет со најлоша гледаност до сега

Шоуто на Викторија сикрет кое се емитуваше на NBC каналот, има најлоша гледаност ...