Памела Андерсон позира угол гола за Венити Фер

52-годишната глумица покажува дека може да се биде секси без разлика на возраста.

Згодна и провокативна, Андерсон позира за јануарското издание на италијанскиот Венити Фер.

Во фотосесијата има сосема „голи“ фотографии.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...