Памела Андерсон позира во летни модни изгледи за PORTER

На неколку дена пред својот 52 роденден, раскошната глумица и модел Памела Андерсон позира за списанието PORTER. 
Андерсон, во фотосесијата за летното издание на PORTER, покажува дека годините не се важни за да се изгледа секси, елегантно или трендовски. 
Едиторијалот е реализиран во Франција, а глумицата е облечена во модни парчиња од актуелните колекции на 
Etro, RE/Done, Chloe и други луксузни модни марки.

x

Check Also

Шерон Стоун ги советува фановите како да останат безбедни во своите домови (ВИДЕО)

Од актерка до советник за лична безбедност – Шерон Стоун (62) на ...