Памела Андерсон позира за новата кампања на Ашока

53-годишната глумица Памела Андерсон е лице на рекламната кампања на марката за чанти Ашока за летната колекција.

Марката е позната по заштита на животните и животната средина, па оттука и по производството на таканаречените веган чанти. Освен овие чанти, има модели кои се направени од рециклирани материјали, особено од пластични шишиња.

Фотограф е Кармело Редодно, а Памела позира во сексапилно издание.

x

Check Also

Енио Мориконе напишал проштално писмо: „На мојата сопруга Марија најболно збогум“

„Не сакам да ве вознемирувам“. Во тивок стил кој што го карактеризираше ...