Паметен шопинг: Сезонска распродажба до – 40 отсто во Original Marines

А кој не е за паметен шопинг?

re om1

Во тек е сезонската распродажба која се движи со попуст до 40 отсто за вашите омилени парчиња облека од популарната италијанска модна марка Original Marines.

Не ја испуштајте оваа убава можност да ја освежите и дополните гардеробата на вашето дете, посетете ја продавницата Original Marines во Скопје Сити мол.

re om 3

om 7

x

Check Also

Извојувајте ја главната „Шопинг победа“ преку плаќање со HalkPay на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје со секој проект покажува дека е банка на луѓето. Од ...