Памтите ли дека Ким Кардашијан беше неуспешна пејачка? (ВИДЕО)

Пред да стане популарна, Ким Кардашијан се обиде да стекне слава како пејачка. Но тоа не и појде од рака.

kim 2

Само пред четири години Ким Кардашијан желна за слава се обиде да стане пејачка. Успеа да сними една песна со секси спот, и толку. Песната и спотот поминаа незабележани, па за многумина дури и непознати.

Песната носи претенциозен наслов, Пушти погласно, а спотот главно е фокусиран на нејзиниот задник и гради.

Сепак, пропаднатата пејачка многу брзо успеа да стигне до првото милионче но не преку музиката, туку преку селфи фотографиите.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...