Панталоните во џогинг стил од ZARA се хит на есента

Панталоните од ZARA дизајнирани во џогинг стил, а од вештачка кожа, се еден од најголемите хитови за есенската сезона.

 

Foto: Zara
Новата сезона на сцена го враќа мирисот на кожата, а меѓу најбараните ќе бидат панталоните од вештачка кожа. 
Едни такви го привлекоа вниманието на обожавателките на модната марка Зара.
Овие панталони со висок струк и еластичен појас со врвца се достапни во две нијанси – црвена и црна. 

x

Check Also

САРА ФЕШН со нова колекција пижами за мажи и жени

Оваа седмица македонскиот бренд Сара Фешн ја лансираше својата нова кампања за ...