Пар од соништата во новата кампања на Долче и Габана (ВИДЕО)

Пред објективот на Питер Линдберг за новата кампања на Долче и Габана насловена The One, позираат Скарлет Јохансон и Метју Маконахеј.

Погледнете што се случува зад сцената и дознајте како уметностоста се креира.

x

Check Also

Кендал Џенер – лице на новата кампања на Мисони

Под сонцето на Мексико, во идилична атмосфера на пустината, топ моделот Кендал ...