Пенелоп Круз позира за пролетната колекција на Caprisa

Глумицата Пенелоп Круз се врати како заштитно лице на Caprisa за кампањата на оваа марка за сезоната пролет/лето 2018.

Популарните чанти од новата колекција на Caprisa одлично се вклопија во волшебната атмосфера на фотосесијата реализирана во Неапол, Италија. Ѕвездата од „American Crime Story“ позира во многу елегантен стил, презентирајќи ги кожените чанти со модерен дизајн.

За кампањата е снимено и видео.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...