#pentiladiesnight на премиерата на A Bad Moms Xmas во Cineplexx (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Сара Фешн со изненадувања за понежниот пол на премиерата на филмот A Bad Moms Xmas во Cineplexx.

Во фотогалеријата погледнете дел од атмосферата.

x

Check Also

Timberland колекција есен/зима 2018: Го продолжуваме патувањето низ „урбаната шума” (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Со поглед кон минатото и чекор кон иднината, колекцијата на Timberland за ...