Племенска елеганција на висока потпетица

Комплицирана племенска елеганција на висока потпетица е најдоброто претставување во само неколку зборови на колекцијата на Серџо Роси за пролет/лето 2013.

Web
Елегантно племенско лудило за моќни, доминантни дами со истенчен вкус кога се во прашање високите потпетици. Урбани сафари моменти кои се создадени да чекорат исклучително по дивите градски улици.

Web
Чевли за дами со високо кренати глави кои „галопираат“ по жешкиот асфалт и позади себе оставаат само подзинати вилици.

shoe9
Оваа моќ ја има само во чевлите на Серџо Роси. Уживајте во овој мал фото-приказ на најновата колекција.

Web
Web
Web

x

Check Also

Топ моделот Стела Максвел го рекламира новиот парфем на Moschino – Toy 2 Bubble Gum

Ангелот на Викторија сикрет, топ моделката Стела Максвел, е заштитно лице на ...