Плишано фустанче од Bershka вредно за внимание

Погледнете го ова розово плишано фустанче од Бершка во кимоно стил. Веруваме дека многу брзо ќе се распродаде.

Фустанчето со преклоп има макси должина и може да се носи во секоја свечена пригода, но лесно од него може да направиме и кежуал изглед – доволно е само да го искомбинираме со фармерки, онака како што се носи трендовско есенско кимоно.

Ние се вљубивме на прв поглед во него, погледнете го и вие.

x

Check Also

Новата колекција на ZARA нè подготви за лето 2021

Сонувате за летото и плажите? Модната марка Zara веќе не однесе таму, ...