„Плус сајз“ моделот Ешли Грем покажа како свири на саксофон

Ешли Грем ги покажа своите пејачки способности додека во Лејт Лејт шоуто на Џејмс Гарден ги промовираше „боди позитив“ размислувањата и прифаќањето на сопственото тело без разлика на килограмите.

31-годишната манекенка во дует ја изведоа песната Just The Way You Are од 1977 година од Били Џоел.

Џејмс имитираше изведба на пиано, додека одеа лиричните зборови Не оди на диета бидејќи е Нова година, Не чувствувај се притисната да загубиш неколку килограми, Го сакам твоето тело, Уживај во храната што ја јадеш…

Ешли пак, облечена во црн секси комбинезон, беше потрпена на клавирот, а потоа, на изненадување на сите, па и на водителот, ги покажа и своите способности да свири на саксофон.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Меган Маркл во спортски стил и шик бела јакна

Поранешната актерка, 39, се појави на „Зум“ една година по лансирањето на ...