По борбата со килограмите, еве ја во топ форма: Мараја Кери позира за Cosmopolitan

Августовската насловна страница на популарното списание Cosmopolitan ја краси пејачката Мараја Кери. Кери, во одлична форма, по борбата со килограмите, ги покажува своите женствени облини и во едиторијалот. 

49-годишната пејачка успеа да ја добие битката со вишокот на килограми. Ослабнувајќи дури 40-на килограми, пејачката сега може да се пофали со убавата, женствена линија. Фотографирана од Џејсон Ким, Кери позира во модни парчиња од есенските колекции на Burberry, Intimissimi и Fleur du Mal.

x

Check Also

Започнува продажбата на спектакуларниот HUAWEI Mate Xs и на македонскиот пазар

 Од вчера, најиновативниот производ до сега, се продава ексклузивно во продажните салони на ...