По разделбата со Бредли Купер, Ирина Шаик блеска од страниците на „Вог“

По разделбата со глумецот Бредли Купер, руската убавица повторно блесна, овојпат од страниците и насловната на Вог.

Во јунското издание на Вог Хонг Конг, Ирина Шаик позира за главниот едиторијал и насловната страница. За насловната, топ моделот носи модни парчиња од летната колекција на Burberry.

Стилизирана од Анја Зиурова, за едиторијалот, Шаик позира во модни парчиња од Alexander McQueen, Fendi и Tibi.

x

Check Also

Модните изгледи на Вимблдон 2019: Од Меган Маркл до Сиена Милер…

Секако дека тенисот е главниот протагонист на Вимблдон, но на трибините се ...