Победете ја горештината со новите парчиња на &Other Stories

Кога станува збор за летниот стил, & Other Stories нуди еклектичен избор со модерни дизајни. Долги фустани, блузи со цветни принтови и „паф“ ракави се истакнуваат во новата колекција на овој популарен моден бренд.

Палетата на бои вклучува нијанси на небесно сина, маргаритка жолта и бела слонова коска.

Овие дизајни ќе се истакнат во вашиот плакар, без разлика дали ќе одберете плетен мини фустан, дводелен сет или блузичка со нагласени ракави.

Во продолжение погледнете дел од колекцијата.

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...