Победете ја зимата со новите џемперчиња на &Other Stories

Студената зимска сезона е пред нас, а кога станува збор за топло облекување, прво што ни паѓа на ум се џемперчињата.

И оваа година модната марка &Other Stories ни нуди голем избор на трендовски џемпери – од кардигани со копчиња до топли ролки и двобојни модели.

Од палетата на бои доминира бургунди нијансата, карамел-кафената и класичната црна.

Погледнете дел од џемперите од новата колекција во продолжение.

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...