Подарете на најблиските патување во Швајцарија сo Revalid®  

Предновогодишната еуфорија наскоро започнува и во нашата земја. На најблиските секогаш размислуваме што може да им подариме од срце. Нема нешто по убаво да подарите на пример колекција за нега на косата а воедно и можност за патување во Швајцарија.

Дефинтивно швајцарскиот бренд Revalid® има вистинско изненадување за првиот добитник, а тоа е викенд за двајца во 2020 година на една од трите дестинации во Швајцарија, Цирих, Луцерн или Интерлакен, секако по ваш избор.

Освен главната награда патување во Швајцарија, Revalid® ќе додели и други награди, 50 Revalid® сетови составени од шампон, балсам и маска за коса, како и уште 50 Revalid® сетови составени од шампон и балсам.

Не заборавајте кога подарувате, треба и фискалната сметка да им ја подарите затоа што има правила на учество. Треба да купите за подарок минимум еден од врвните производи од колекцијата Revalid® кои ги има во сите подобро снабдени аптеки низ Македонија. На предната страна на производот ќе најдете налепница на која го содржи кодот кој треба да го регистрираат на веб страната www.revalid.mk Важно е дека кодот треба да го чуваат заедно фискалната сметка. Наградната игра трае до крајот на 2019 година.

Освен што ќе подарите среќа некому, производите од колекцијата Revalid® се наменети за мажите и за жените, а целата колекција се докажала како многу ефикасна и добро поднослива за скалпот и косата. Revalid® и го дава на вашата коса она што и е потребно.

x

Check Also

ГАЛИЧКА СВАДБА 2021: Автентичната традиција продолжува

По пауза од една година поради ковид-19 пандемијата, претстојниот викенд продолжува традицијата на ...