Подготвен е бестселерот за Хари и Меган со сведочења од блиски луѓе на војвотката

Бестселерот е насловен „Меган и Хари: вистинската приказна“, а ќе биде достапен во продажба во британските книжарници на 28 јули.

Книгата ја потпишува Лејди Колин Кемпбел, аристократка од која сите се плашат и која сега се заканува со експлозивни вистини за Меган Маркл.

Всушност, оваа книга излегува во продажба само неколку недели пред книгата посветена на Меган и Хари која ја потпишува Скопи. Кемпбел пак, на војводите од Сасекс им посветува дури 444 страници. Содржината, за сега, издавачот ја чува во тајност.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...