Подготвени за патување со H&M: 5 свежи кежуал изгледи

Кога станува збор за „кежуал“ модни изгледи, модниот гигант H&M постојано ни нуди свежи идеи и одлични инспирации.

Модната марка H&M го лансираше новиот тренди водич насловен „Диви во срцето“. Модните парчиња од новата колекција ги презентира моделот Луна Бил. Кампањата е снимена на „отворен пат“ а како превозно средство е моторот.

Фокусот е на модните парчиња ос „спуштени раменици“, слим-фит панталони, карирани сакоа и панталони со риги. Комбинирајте ги со спортски очила за сонце, интересни ланчиња и марами со принт.

x

Check Also

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП(22. ДО 28. НОЕМВРИ): Добри вести за Биковите, љубов за Шкорпиите и Рибите, стрес за Вагите…

Оваа недела планетата Меркур ќе го напушти знакот Скорпија за да влезе ...