Поглед на есенската колекција на New Yorker (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Откријте го својот омилен моден изглед меѓу топлите јакни, палта и џемпери од есенската колекција на New Yorker.

Акцентот е на природните нијанси и пастелните тонови, но тука се и трендовските црвени и зелени модни парчиња.

Што ни носи New Yorker оваа есен, проверете во фотогалеријата.

 

 

x

Check Also

Овој петок концерт на Лозано во Скопје Сити Мол!

Skopje City Mall со задоволство го најави нивниот следен концерт, а тоа ...