Поглед на есенската колекција на New Yorker (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Откријте го својот омилен моден изглед меѓу топлите јакни, палта и џемпери од есенската колекција на New Yorker.

Акцентот е на природните нијанси и пастелните тонови, но тука се и трендовските црвени и зелени модни парчиња.

Што ни носи New Yorker оваа есен, проверете во фотогалеријата.

 

 

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...