Поглед на есенската колекција од MANGO (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Манго за оваа есен ни носи совршени модни парчиња и модни додатоци.

Од омилени „бејзик“ парчиња меѓу кои се истакнуваат новите трендовски модели на фармерки и маички, преку неизбежните плетки кои ќе ги додадеме на својата гардероба уште со првите есенски денови (и ќе ги носиме се до крајот на зимата), до деловни класици со модерни кроеви (кои со задоволство ќе ги носиме и после работното време) – најновата колекција од Манго е дизајнирана според желбите и обврските на модерната жена.

Првоерете за што зборуваме во фотогалеријата.

x

Check Also

Есенска тексас колекција од Zara (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Моделот Грејс Хартзел ни ја претставува во новиот едиторијал есенската тексас колекција ...