Поглед на колекцијата костими за капење „Але“ од Алесандра Амброзио

Топ моделот и ангел на „Викторија сикрет“ Алесандра Амбросио ја претстави нејзината колекција за капење „Але бај Алесандра“ за 2017 година.

Колекцијата содржи колоритни бикини, костими од плетен конец, женствени наметки за плажа и шапки.

Фотосесијата за кампањата е снимена на Малдиви, зад објективот е Стјуард Шајнинг, а пред него позира самата Амброзио.

a7

a5

a3

a1

a2

x

Check Also

Неделен хороскоп (1ви до 7ми јуни): Топ знаци на неделата – Бик, Вага и Шкорпија

Оваа недела, во знакот на Стрелец, ќе заблеска прекрасна полна месечина, подготвена ...