Поглед на луксузната колекција од H&M

Модната марка H&M ја пушти во продажба луксузната линија за сезоната есен/зима 2017.

Од џемпери од кашмир до макси сатенски фустани и високи кожени чизми, колекцијата изобилува со преубави модни парчиња.

Од боите доминира трендовската зелена, а  женствените фармерките со висок струк и понатаму остануваат во модна „игра“.

Погледнете како изгледа лускузната колекција од Х&М.

 

 

x

Check Also

Голема забава за 3тиот роденден на Скопје Мериот хотел

 Со голема прослава, бројни гости и креативен концепт што нудеше многу забава, ...