Поглед на новата H&M Home колекција за најмладите

H&M Home ја претстави најслатката колекција  за сезоната – колекцијата за најмладите.

Колекцијата е исполнета со декоративни детали кои истовремено ги поттикнуваат децата на истражување и учење.

Есенската колекција дизајнирана за детските соби носи постелнини и теписи, кутии и корпи за играчки, декоративни детали кои ќе го оживеат секое детско катче, сетови за јадење и меки плишани играчки.

Производите од H&M Home секоја детска соба ќе ја претворат во вистинска есенска оаза. Погледнете во фотогалеријата.

x

Check Also

Новите FREEBUDS 3 HUAWEI безжични слушалки испорачуваат нови интелигентни звуци користејќи KIRIN A1

Huawei ги претстави своите безжични слушалки HUAWEI FreeBuds 3 за време на ...