Поглед на новата колекција на Massimo Dutti, совршена за елегантните работни денови пред нас

 

Проверете во фотогалеријата што ни носи Масимо Дути.

Grace Elizabeth wears Massimo Dutti short sleeve shirt with pockets and Limited Edition leather skirt.
Grace Elizabeth fronts Massimo Dutti Waiting for You editorial.
Massimo Dutti Short Sleeve Poplin Shirt and Limited Edition Leather Skirt with Belt
Suiting up, Grace Elizabeth poses in Massimo Dutti Waiting for You editorial.

x

Check Also

Нов тренд водич на MANGO: ACE YOUR GAME 2021 (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Манго го следи атлетскиот тренд со неодамнешниот моден водич наречен: Ace Your ...