Поглед на новата спортска колекција од Guess

Колекцијата содржи хеланки, маички, кратки јакнички, и други спортски парчиња соодветни и за спорт, за дневни лежерни излегувања и за уживање со стил на плажа.Во продолжение погледнете дел од колекцијата. 

x

Check Also

Фешн Груп донираше на Институт за јавно здравје апарат што ќе прави тестови за Ковид-19 за 30 минути

Автоматизиран молекуларен RT-PCR апарат и тестови за детекција на корона вирусот, со ...