Поглед на новите модели чевли и чизми од Steve Madden

Топ моделката Вини Харлоу позира за есенската колекција на чевли и чизми насловена Winnie Harlow x Steve Madden.

Модната марка Steve Madden ги здружи силите со Вини Харлоу, а резултатот се елегантните есенски модели. Ѕвездата од социјалните медиуми учествуваше и во дизајнирање на чизмите, сандалите, чевлите со висока потпетица и патиките. Да ве потсетиме, модели на чевли и чизми од популарната марка Steve Madden се достапни во продажба и кај нас, во Скопје Сити мол, како и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА.  

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...