Поглед на пролетните сандали со високи потпетици од BERSHKA

Убавото време не асоцира на нов чифт модерни сандали, а супер модели најдовме во пролетната колекција на BERSHKA.

Новата сезона ни носи смели нијанси, неонски тонови и необични материјали. Потпетиците се блескави, деталите метални, а од украси – тука се и флуоросцентните ленти.

Проѕирните материјали се исто така во тренд.

Но сепак, и оние кои ја сакаат класиката, за себе може да најдат по нешто – класични модели во неутрални тонови, во црна или бела боја.

Проверете во продолжение.

x

Check Also

Пристигна колекцијата есен/зима: Луис & Кларк во новата кампања за мултибрендот FASHION&FRIENDS

Момче скриено позади маската на срамежлив новинар и бестрашната репортерка се главните ...