Поглед на првите есенски модни парчиња од Stradivarius

Рок-шик, вака накусо би се опишале модните парчиња кои ни ги носи Stradivarius за есен 2019.

По неколку последователни летни колекции кои донесоа освежување во однос на боите, Stradivarius се враќа на црните модни парчиња. Црната нијанса е освежена со бројни метални и кожени детали.

Во колекцијата главни ѕвезди се блејзер-фустаните, „искинатиот“ џинс, проѕирните и мрежасти маички, „бајкер“ чизмички и кожени јакни.

Во продолжение, погледнете ги нашите фаворити од Stradivarius.

x

Check Also

After Party понуда до -70% во Sara Fashion

Попустите во Сара Фешн по повод 20 годишнината од нивното постоење продлжуваат ...