Поглед одблизу на машката колекција од Манго за пролет/лето 2017

Тројцата модели Кит Батлер, Адриен Сахорс и Метју Холт позираат пред фотообјективот на Монтео Монтанари за кампањата на шпанскиот бренд Манго за колекцијата пролет/лето 2017.

Пријатни материјали, кошули со куси ракави со принт, сакоа со нагласен струк, кратки и долги панталони во сафари стил, додека од боите доминираат сината, војничко-зелената, песок и светло кафената.

Манго мажот за потоплите денови навистина има широк избор за различни вкусови.

Еве што но носи Манго за пролет/лето 2017.

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...