Погледнете ги овие рамни сандалчиња од MANGO (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Во летната колекција на Манго, најдовме повеќе модели на рамни сандали кои заслужуваат внимание.

Оваа сезона фокусот е на боите и детаљите, па така во Манго ве чека цела лепеза на рамни сандали во прекрасна жолта, бела и црвена нијанса, а тука се и неколку модели со металик сјај и романтични точкасти принтови.

Сандалите дополнително се украсени со украсни ременчиња, фалти и декоративни чворови.

Уживајте во фотогалеријата.

x

Check Also

Голема распродажба со попусти до 80 отсто во Веро центар

Голема распродажба со попусти до 80 отсто на различни категории производи ги ...