Погледнете ги овие три необични чантички од ZARA

Модните додатоци, особено оние впечатливите, го заокружуваат нашиот моден изглед, а честопати се и вистински спасители во смирените и неутрални модни комбинации кога блеснуваат како ѕвезди. Се разбира, правилно одбраните чанти може да бидат центар на вниманието, па само еден вистински потег – одбирајќи ги нив, ќе не направи впечатливи и поразлични од другите.

Подготвени сте за различност? Ако одговорот е потврден, „фрлете“ поглед на овие 3 необични чанти од Зара.

x

Check Also

Новата колекција на ZARA нè подготви за лето 2021

Сонувате за летото и плажите? Модната марка Zara веќе не однесе таму, ...