Погледнете го новиот спот на Северина за песната Магија (ВИДЕО)

На својот Фејсбук профил, популарната хрватска пејачка Северина, вечера, го објави новиот спот за песната Магија.

Режијата на динамичниот спот е на популарниот кореограф Анже Шкрубе.

-Северина и со ова видео покажа дека е најголема ѕвезда на Балканот. Одличен тим сме зашто ја разбира мојата идеја и добро се надополнуваме. Секогаш е задоволство да се работи со неа зашто е голем професионалец, со полно срце доаѓа на сет и дава се од себе, вели Анже Шкрубе.

Погледнете го спотот.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...